Przyjazd
Wyjazd
Liczba osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby

Oferta noclegowa

Folwarku Hutta to trzygwiazdkowy pensjonat, w skład którego wchodzą dwa duże budynki oraz dwa małe. Całość jest rekonstrukcją folwarku prof.Rydzewskiego (Więcej o historii Folwarku tutaj).

Rustykalny styl i folklor

W sumie oferujemy 38 miejsc noclegowych w 16 pokojach, w tym pokoje 1, 2, 3 i 4 – osobowe.

Nasz pensjonat znajduje się 40 km od Augustowa. Duży biały budynek jest rekonstrukcją pokamedulskiego spichlerza. Na parterze budynku znajdują się dwa apartamenty (Lennica, Orkisz), natomiast na piętrze cztery pokoje dwuosobowe (Jęczmień, Żyto, Pszenica, Jęczmień). W spichlerzowej piwnicy znajdują się sale ze sklepieniem z XVII w. Freski na ścianach, meble, dodatki tworzą wyjątkowy, pokamedulski klimat. Drugi, duży, brązowy budynek (Dwojak) posiada 7 pokoi typu twin, z oddzielnymi łóżkami. W nim również znajduje się restauracja Komosianka, w której serwowane są posiłki dla gości pensjonatu.

Wszystkie pomieszczenia są komfortowe, wykończone w stylu rustykalnym, co sprawia, że folklor nabiera elegancji. Zadbaliśmy o to, aby nasz pensjonat znajdujący się w okolicy Suwałk był odpowiednio wyposażony — wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem, ręczniki, telewizor, radio, lodówkę oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Śniadania są regionalne, oddające esencję tego zakątka Polski, czyli wspaniałe domowe konfitury, domowy klinek białego sera, miód z okolicznej pasieki, kindziuk litewski i wiele innych przysmaków.

 

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00.

Możliwa forma płatności kartą.

W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij