Przyjazd
Wyjazd
Liczba osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby

Oferta noclegowa

Folwarku Hutta to trzygwiazdkowy pensjonat, w którego skład wchodzą dwa duże budynki oraz dwa małe. Całość jest rekonstrukcją folwarku prof.Rydzewskiego (Więcej o historii Folwarku tutaj).

Rustykalny styl i folklor

W sumie oferujemy 38 miejsc noclegowych w 16 pokojach, w tym pokoje 1, 2, 3 i 4 – osobowe.

Duży biały budynek jest rekonstrukcją pokamedulskiego spichlerza. Na parterze budynku znajdują się dwa apartamenty (Lennica, Orkisz), natomiast na piętrze cztery pokoje dwuosobowe (Jęczmień, Żyto, Pszenica, Jęczmień). W spichlerzowej piwnicy znajdują się sale ze sklepieniem z XVII w. Freski na ścianach, meble, dodatki tworzą wyjątkowy, pokamedulski klimat. Drugi, duży, brązowy budynek ( Dwojak) posiada 7 pokoi typu twin, z oddzielnymi łóżkami. W nim również znajduje się restauracja Komosianka, w której serwowane są posiłki dla gości pensjonatu.

Wszystkie pomieszczenia  są komfortowe, wykończone w stylu rustykalnym, co sprawia,że folklor nabiera elegancji. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem, ręczniki, telewizor, radio, lodówkę oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Śniadania są regionalne, oddające esencję tego zakątka Polski, czyli wspaniałe domowe konfitury, domowy klinek białego sera, miód z okolicznej pasieki, kindziuk litewski i wiele innych przysmaków

 

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00.

Możliwa forma płatności kartą.

W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij